| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, o 10:35

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 wrz 2005, o 15:06 
czesc kupilem ostatnio karte kopernika informacja w internecie podawala ze koszt rozmowy sklada sie z tego co wrzucisz do budki i 1 pena z karty, jak sie okazalo pobiera z budki i z karty z tym ze z karty liczy podwojnie otoz rozmawiam 15 mim. z karty ubylo za 35 min i zamiast 15 pen-35 pen, jak to rozumiec - NIE WIEM albo trafila mi sie taka karta; albo to JEDNA WIELKA LIPA, tak wiec uwazajcie pozdro. :evil:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2005, o 17:05 
Czesc. Jestem dystrybutorem karty Kopernik. To co piszemy na naszej stronie internetowej jest prawda. Rozmowa kosztuje 1p/min - tyle jest odciagane z kredytu karty, wystepuje tez oplata inicjacyjna w wysokosci 20 pencow, ktora niweluje sie z dlugoscia rozmowy. Tzn im dluzej rozmawiasz, tym oplata inicjacyjna jest mniejsza. Dlatego tez w instrukcji uzytkowania karty napisalismy, ze karta Kopernika sluzy do dluzszych rozmow.

Pozdrawiam
Dotel Ltd


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2005, o 11:03 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 28 kwie 2005, o 07:46
Posty: 33
Lokalizacja: Worcester (Midlands)
Polecam kupić karte sim w sieci O2 i kożystać ze specjalnego numeru internetowego. Numer dostępowy to 084524424442. Tanie gadanie dostępne jest w weekendy przez cały dzień na każdy numer stacjonarny w polsce a koszt połączenia to 1p/1min. Dokładny cennik i info na stronie http://www.telediscount.co.uk
W innych sieciach opłata jest wyższa nie wiem dlaczego....


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2005, o 16:29 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 gru 2005, o 16:09
Posty: 7
Lokalizacja: Consett
witam.mam tylko jedno male pytanko. mam telefon z o2 i dzwonie przez telediscount do polski.powinno mnie kasowac 2p(jak wszystkich znajomych) a kasuje 5p/min. dlaczego??pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 17 gru 2005, o 17:33 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
Cytat z http://www.o2.co.uk/productsservices/ta ... 12,00.html
'0845, 0800 and 0870 numbers are charged are charged at 35p per min in the daytime, 10p per min in the evenings and 5p per min at weekends. Daytime is 07:30 to 19:30 Monday to Friday. Weekend is Midnight Friday to Midnight Sunday. Evening at all other times.'
Wydaje się że czasy 2 pensów minęły... widocznie w o2 pokapowali się do czego Polacy używają 0844 :lol:
(mimo to jeżeli ktoś miał numer zanim zmienili stawki, być może ciągle płaci po staremu, to by wyjaśniało dlaczego twoi znajomi płacą 2p - załatw sobie używaną kartę sim)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 19 gru 2005, o 19:44 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 gru 2005, o 16:09
Posty: 7
Lokalizacja: Consett
masz racje, zmienili stawki w o2. na szczescie udalo mi sie zalatwic starsza karte i mam polaczenia za 2p/min :D :D :D Niby 5p tez nie duzo ale skoro mozna mniej :D dzieki za sugestie.pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sty 2006, o 11:18 
w weekend jak zawsze wykonywaem serie telefonów do Polski i ku mojemu zdziwieniu po 3 zabrako mi kasy na koncie! zawsze paciem 2 p za minute a teraz po przeliczeniu wyszo mi ponad 7 p/min o co chodzi czy u was te jest drozej a moze zmienil sie numer dostepowy? a moze ktos zna jakies numery dostepowe na tanie gadanie z O2 do Polski na komorke lub stacjonarny?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |