| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 07:21

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 kwie 2011, o 23:07 
PRYWATNA PRZYCHODNIA W MANCHESTER - ECCLES
Polska Prywatna Przychodnia !

Private Surgery Manchester (Prywatna Przychodnia w Manchesterze) została otworzona w październiku 2009 roku. Od 12tego sierpnia 2010 roku nowym właścicielem przychodni oraz marki jest firma z Manchesteru - B&M Family Care Ltd. Firma działała do 9 marca w centrum na Mosley Street skąd następnie się przeniosła. Obecnie po zmianie adresu placówka została przeniesiona poza centrum aby znacznie ułatwić naszym pacjentom dojazd oraz umożliwić dostęp do bezpłatncyh miejsc parkingowych.

Placówka w Manchester zatrudnia wyłącznie lekarzy specjalistów najwyższej klasy, którzy niosą pomoc w rozmaitych przypadkach i perypetiach zdrowotnych. Do dyspozycji pacjentów są pediatrzy, laryngolodzy, ginekolodzy, chirurdzy, kardiolodzy, ortodonci, psychologowie, fizjoterapuci, rehabilitanci oraz interniści.

Przychodnia mieści przy głownej ulicy Eccles - Liverpool Road w niezależnym budynku przy 482-484 Liverpool Road, zaraz obok polskich sklepów oraz marketu sieci Netto . Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd z praktycznie każdego punktu w Manchester, jak i również z okolicznych miast i miejscowości, dzięki pobliskim dworcom, przystankom autobusowym i kolejce MetroLink.

Gabinety lekarskie wyposażone są w sprzęt medyczny i diagnostyczny najnowszej generacji. Przestronna recepcja umożliwia pacjentom oczekiwanie na swych bliskich lub wizytę u lekarza w wygodnych warunkach oraz aktywne spędzanie czasu na czytaniu polskiej prasy bądź oglądaniu polskiej telewizji.
Zapraszamy do odwiedzenia Prywatnej Przychodni i umówienia się na wizytę. Przyjdź i przekonaj się sam jak dobrze można poczuć się podczas wizyty u lekarza! Gwarantujemy najwyższy standard usług medycznych, konkurencyjne ceny oraz dobrą atmosferę!

Prywatna Przychodnia współpracuje z zakładami pracy, ubezpieczycielami oraz kancelariami adwokackimi. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjny system zniżek za pomocą kart lojanościowych oraz specjalnych kart rodzinnych.
U nas poczujesz się jak w domu!

Nasi specjaliści
* pediatrzy
* laryngolog
* stomatolodzy
* ginekolodzy
* położna
* ortodonta
* fizjoterapia
* rehabilitacja
* lekarze rodzinni / ogólni
* psychiatra
* psycholog
* laboratorium
* kardiolog
* akupunkturysta, refleksolog
* homeopata
* sklep z kosmetykami
* szczepionki
* zabiegi botox
* klinika paznokcia
* dermatolog


Ostatnio zmieniony 4 cze 2011, o 22:54 przez Damian, łącznie zmieniany 2 razy
Zapraszamy do tablicy ogłoszeń: www.GBritain.net/ogloszenia/


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 4 cze 2011, o 20:33 
Ludzie weź trzymajcie się z daleka od tej speluny... totalna masakra! W gorszej klinice już nie byłem... to miejsce jest nie godne przyjmowania chorego człowieka. Standard to średniowiecze normalnie... Właściciel (on nawet lekarzem nie jest) jest pomylony. Byłem w Zielonej Przychodni i tam jest o wiele lepiej. Personel bardzo miły i pomocny. W środku bardzo ładnie. Przytulnie. Moja dziewczyna z ginekologa była bardzo zadowolona. Jeden jedyny minus to problem w parkingiem.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 gru 2011, o 17:44 
Gekon pisze:
Ludzie weź trzymajcie się z daleka od tej speluny... totalna masakra! W gorszej klinice już nie byłem... to miejsce jest nie godne przyjmowania chorego człowieka. Standard to średniowiecze normalnie... Właściciel (on nawet lekarzem nie jest) jest pomylony. Byłem w Zielonej Przychodni i tam jest o wiele lepiej. Personel bardzo miły i pomocny. W środku bardzo ładnie. Przytulnie. Moja dziewczyna z ginekologa była bardzo zadowolona. Jeden jedyny minus to problem w parkingiem.


Przykro nam niezmiernie droga konkurencjo że ten niechlubny sposób próbujecie łgać na temat naszej placówki medycznej. Jesteście żałośni i zniżacie się do takich chwytów na każdym z forów gdzie są nasze posty co dowodzi waszej impertynenckiej i nieuczciwej działalności. Podszywacie się pod forumowiczów!

Kolego, jeżeli byłeś autentycznym pacjentem to mogłeś porozmawiać i załatwić swoją sprawę niezadowolenia bezpośrednio z menadżerem placówki a nie pisać bzdury. Zapewniamy Cię że nie miałeś z możliwości poznania "właściciela" Prywatnej Przychodni na Eccles!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sty 2012, o 23:38 
Nie jestem Twoim kolegą! I wypraszam sobie nazywanie mnie konkurencją. nie wiesz czym się bronić więc próbujesz ze mnie zrobić ''Zieloną Przychodnie''. Nie umiesz spojrzeć prawdzie w oczy! Moja znajoma mówiła mi że pan ''doktor'' czyli FOTOGRAF pobierał jej krew! I Ty to nazywasz przychodnią LEKRASKĄ?!

A tak w ogóle to jak można podszywać się pod forumowiczów skoro forumowiczem może być KAŻDY?!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sty 2012, o 00:31 
troche z innej beczki, sorki ale musze to wiedziec:
Mam takie zapytanie; otóż-jestem chora na cukrzycęi i za około 1 tyg. wybieram się do Londynu z koleżankami na kilka dni (tylko zwiedzanie) i dlatego nie chce brać żadnej dodatkowej walizki tylko sam bagaż podręczny.a, że jestem diabetykiem muszę zabrać ze sobą moje medykamenty tzn główmnie chodzi mi o wstrzykiwacz do insuliny.on jest metalowy i żeby go wnieść na pokład muszę mieć zaświadczenie od lekarza, że jest on mi potrzebny, natomiast mój lekarz powiedział mi, że on mi może wystawić takie zaświadczenie ale tylko po polsku, więc dodatkowo musiałabym jescze zawitać u tłumacza przysięgłego, a to wiadomo są koszty.no i tak pomyślałam, że wezmę samą fiolkę z insuliną do samolotu, a kupię zwykła plastikową strzykawkę w aptece, tylko się zastanawiam, czy dostanę ją bez problemu, żebym nie musiała później biegać po lekarzach, żeby wystawili mi receptę na strzykawkę insulinową,a nie orientujecie się może czy mogę w bagażu podręcznym przewieźć zwykłą cieniutką plastikową strzykawkę z króciótką igiełką?będę baaaaaaaaaarzdo wdzięczna za odp


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sty 2012, o 13:25 
Witam

Jeśli chodzi o wypisanie zaświadczenia to serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr. 0161 228 6515 po więcej informacji.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sty 2012, o 17:59 
Przepraszam ale przeoczyłem fakt że leci pani z Polski do Londynu :oops: Niestety nie może pani przewieźć igły i strzykawki niezależnie od jej rozmiaru w bagażu podręcznym bez zaświadczenia od lekarza. Tłumaczenie nie musi być przysięgłe więc radzę samej napisać takie zaświadczenie i zanieść do lekarza aby podpisał i podbił pieczątkę.

Pozdrawiam.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |