WIELKA BRYTANIA

TOP 100 - Ranking najlepszych stron

Regulamin dodawnia stron
  • Warunkiem dodania strony do toplisty jest umieszczenie jej buttona na
    dodanej stronie (lub jej podstronach).
  • Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów
    nabijajacych punkty.
  • Liczniki moga być co jakis czas resetowane.
  • Zawartosć strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.


Dodaj strone
Imie lub nick:

Hasło:

E-mail adres: (konieczny prawidłowy adres)


Tytuł strony:

Adres strony:

Link do banera:

Szerokosc banera: (468 MAX)

Wysokosc banera: (60 MAX)

Opis strony:
GBritain.net jest bardzo popularną stroną wśród Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii, a także dla tych, którzy zastanawiają się nad wyjazdem na wyspy brytyjskie, a tym samym mają zamiar dołączyć do grona mieszkających już tam Polaków. Jesteśmy jednym z największych portali internetowych dla polskiej społeczności na terenie Wielkiej Brytanii. W internecie byliśmy się po raz pierwszy pod koniec roku 2003, jednak oficjalnie pojawiliśmy się jako GBritain.net 06.10.2004.

Na naszej stronie znajduje się wiele przydatnych i ciekawych informacji. Newsy są na bieżąco aktualizowane, poza tym staramy się urozmaicać stronę ciekawymi artykułami i innymi dodatkami. Forum dyskusyjne, darmowa tablica ogłoszeń a także chat room to tylko nieliczne podstrony udostępnione odwiedzającym nas osobom.
Coraz więcej osób myśli o wyjeździe za granicę, przede wszystkim do Wielkiej Brytanii. Ci którzy już tam są bardzo często szukają pracy, mieszkań, szkół, firm księgowo - podatkowych itp. Na bieżąco staramy się by zapewnić tym osobom jak najbardziej precyzyjne i aktualne informacje. Liczba Polaków przebywających na obszarze Wielkiej Brytanii cały czas się powiększa i wszystko skasuje na to, że będzie tak dalej.

Wychodząc temu naprzeciw właśnie dlatego stworzyliśmy stronę GBritain.net.

Obecnie stronę tworzy kilka osób, które aktualnie przebywają lub były w przeszłości w Wielkiej Brytanii, a tym samym mają odpowiednią wiedzę i doświadczanie, a także chcą się podzielić swoim doświadczaniem i obserwacjami. Dlatego też bardzo często udzielamy porad odwiedzającym nas internautom.
© 2004 - 2016 www.GBritain.net All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone